Genel Müdür
Genel Müdür Dr. Emre TOPOĞLU

Aslen Gaziantepli, 5 çocuklu bir ailenin en küçük bireyi olarak 1982 yılında Ankara'da doğmuştur. Çankaya (Anadolu) Lisesi mezunu olup, lisans ve yüksek lisans eğitimini “Ekonomi” alanında tamamlamıştır.

Kırıkkale Üniversitesi "İşletme" bölümünde “Uluslararası Pazarlama” doktorası yapan TOPOĞLU, uzunca bir süre TBMM'de danışmanlık ve sonrasında Kırıkkale Üniversitesi'nde Öğretim Görevlisi olarak çalışmıştır. 
2011 yılında göreve başladığı Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın farklı birimlerinde çalışmış ve ardından 2015 - 2017 yılları arasında Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. 
2017 yılında Gençlik Hizmetleri Genel Müdür V. olarak göreve başlamış olup, 2019 yılında mevcut görevine asaleten atanmıştır. 

Çeşitli yayınevlerine telif hakkı verdiği, bir kısmı ders kitabı olarak kullanılan 9 adet kitabı, yurtiçi ve yurtdışı bilimsel dergilerde makaleleri bulunan TOPOĞLU, süreli (aylık) yayın yapan farklı gençlik dergilerinde de halen yazarlık yapmaktadır. 

Evli ve iki çocuk babası olan Dr. Emre TOPOĞLU, Badminton Federasyonu Asbaşkanı olup, iyi derecede İngilizce bilmektedir.