BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ‘’3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ’’ MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN GENÇLİK PROJELERİNE 90 MİLYON LİRALIK REKOR DESTEK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, proje destekleriyle, her alanda üreten, fikir geliştiren, ihtiyaçlara yönelik öncü bir rol üstlenmek isteyen, dünyaya karşı kendini sorumlu hisseden bütün gençlerin yanında olduğunu vurguladı. Bakan Kasapoğlu, bu yıl Gençlik Projeleri Destek Programı çağrısına, 4 binin üzerinde rekor sayıda başvuru geldiğini ve bu projeler içerisinden 765 projeye destek vereceklerini açıkladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, AVRUPA ŞAMPİYONU CİMNASTİKÇİLERİ KABUL ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ritmik Cimnastik Avrupa Şampiyonası'nda bir ilki gerçekleştirerek altın madalya kazanan Ritmik Cimnastik Grup Milli Takımı'nı kabulünde, "Türk sporunun, gençliğinin ve kadınının gücünü en mükemmel şekilde gösterdiniz. Bizleri, ailelerinizi ve bu aziz milleti büyük bir sevince boğdunuz" diye konuştu.

  Haberi Oku

  "KADINLARIN ÖNCÜLÜĞÜNDE SPOR POLİTİKALARI ÇOK DAHA BAŞARILI OLUYOR"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, kadınların öncülüğünde spor politikalarının çok daha başarılı olduğunu belirterek, "Kadınlarımız, inanıyoruz ki sporun tabana yayılması, spor kültürünün güçlendirilmesi noktasında öncü olacaklar" dedi.

  Haberi Oku

  20 YAŞ ALTI LİSANSLI SPORCULARIN BELİRLİ SAATLERDE SOKAĞA ÇIKMA VE SEYAHAT KISITLAMALARI MUAFİYETİNE İLİŞKİN DUYURU

  20 YAŞ ALTI LİSANSLI SPORCULARIN BELİRLİ SAATLERDE SOKAĞA ÇIKMA VE SEYAHAT KISITLAMALARI MUAFİYETİNE İLİŞKİN DUYURU

  Haberi Oku

  2021 YILI BÜTÇESİ TBMM PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU’NDA

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile bağlı kurumların 2021 yılı bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edildi.

  Haberi Oku

  "PANDEMİ SÜRECİNE RAĞMEN HEDEFLERİMİZİN PEK ÇOĞUNU BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİK"

  TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2021 yılı bütçesinin sunumunu yapan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yakın zamanda 2 bin yeni antrenör alınacağının müjdesini verdi.

  Haberi Oku

  GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN VEFATININ 82. YIL DÖNÜMÜ MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete irtihalinin 82. yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  AFAD işbirliğiyle Gençlik Liderlerimiz için Temel Afet Bilgisi Eğitici Eğitimleri Başladı!

  Bakanlığımızın, bireyden başlayarak toplumun tüm kesimine, afetlerin ilk 72 saatine hazırlıklı olmaları için afete hazırlık kültürünü kazandırmak, bireylerde farkındalık oluşturmak amacıyla AFAD ile işbirliği halinde Gençlik Liderlerinin katılımı ile dört dönem halinde Temel Afet Bilinci Eğitici Eğitimi başladı.

  Haberi Oku

  Türkiye Münazara Ligi Başlıyor!!

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ‘’Her Düşünceye Şans Ver’’ sloganı ile Türkiye’nin en kapsamlı münazara ligini hayata geçiriyor. Son başvuru tarihi 20/07/2020!!

  Haberi Oku

  Gönüllü Gençlerden "Sıcak Hareket"

  Helal rızık için buz gibi havada alın teri döken pazar esnaflarının içleri sıcak sütle ısındı. Gönüllülük Kulübü; Gençlerin İyilik Ağacı Projesi kapsamında, sevgi ve merhamet timleri helal rızk için buz gibi havada alın teri döken Niğdeli pazar halkına sıcak süt dağıttı.

  Haberi Oku

  Bir Evim Olsun

  'Bir Evim Olsun !​Projesi Batman da bir araya gelen gönüldaşların yürüttüğü bir projedir

  Haberi Oku

  Gönüllü gençler köy okuluna renk kattı

  Gaziantep Gençlik Merkezi gönüllüleri, "Okulum Rengarenk" projesi kapsamında, köy okulunun duvarlarına çocukların sevdiği çizgi film karakterlerini çizdi - Gönüllülerden Mehmet Kaplan: - "Öğrenciler okullarının yeni halini gördüklerinde çok şaşırdı ve mutlu oldu. Bu mutluluğu görmek her şeye değerdi"

  Haberi Oku

  ANTALYA'DA ULUSLARARASI GÖNÜLLÜLÜK KAMPI DÜZENLENDİ

  Bakanlığımız ve İslam İşbirliği Teşkilatı ile iş birliği halinde 13-23 Ekim 2019 tarihleri arasında Antalya Alaaddin Keykubat Gençlik Kampında “Uluslararası Genç Gönüllülük Kampı” düzenlendi.

  Haberi Oku

  Türk Konseyi 3. Gençlik Festivali İstanbul’da gerçekleştirildi.

  İlki Azerbaycan’da, ikincisi Kırgızistan’da gerçekleştirilen ve gençlik alanında etkin işbirliğini sağlamak, gençlik politikaları konusunda bilgi paylaşımı yapmak, Türkçe konuşan ülkeler arasında kültürel kaynaşma sağlamak ve Türk Konseyi ülkelerinin ortak değerlerini tanıtmak amacı ile her yıl düzenlenen Türk Konseyi Uluslararası Gençlik Festivali’nin üçüncüsü 2-6 Aralık 2019 tarihleri arasında İstanbul’da büyük bir coşku ile kutlandı. Festivale Türk Konseyi üyesi ülkeler Azerbaycan, Kırgızistan, Kazakistan, Özbekistan ve Türkiye ve gözlemci ülke sıfatı ile Macaristan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti gençlik heyetleri katılım sağladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER